Witam

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
rozowakredka
Pocz±tkuj±cy
Posty: 8
Rejestracja: środa, 14 listopada 2012, 18:02

Re: Witam

Post autor: rozowakredka »

Witam, moja mam czuje się już dobrze, rak został wykryty w bardzo wczesnym stadium, ne doszło jeszcze do przerzutów. Po wyjściu ze szptala fizycznie czuła się dobrze, jednak psychicznie nie było najlepije...
Teraz jest już 7 tygodni po operacji, i zaczyna żyć jak wcześniej. Jeździ na rowerze, spaceruje. Musi być pod opieka lekarz i regularnie chodzić na wizyty, ale najważniejsze że choroba nie postępuje..
Te wszystkie niemiłe i stresujące sytucje, które miały miejsce w moim życiu nauczyły mnie jednego.. rodzina i zdrowie są najważniejsze, nie ma co pędzic za karierą i pieniędzmi, wiadomo jest to potrzebne do życia, ale teraz każdą wolną chwilę spędzam z rodziną.
Miłego dnia
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam

Post autor: gosiak76 »

Najwazniejsze ze mama stara sie wrocic do normalnosci - najwazniejsze to bc teraz dla niej jak tego potrzebuje. Wiem cos na ten temat bo sama zostalam zdiagnozowana z nowotworem jajnika w 2010 roku.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam

Post autor: vwd »

rozowakredka pisze:jestem w 3 miesiącu ciązy
czekalam na te wiadomosc od Ciebie :D i wiedzialam, ze jak to nastapi to nam napiszesz!!! :D
gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ciesze sie wraz Toba i Twoim mezem :) :) hurrra :) :)
a mama wroci do zdrowia i formy szybko, zobaczysz!, moj kolega mial raka w nerce i tez mu cala wycieli i teraz od lat jest jak okaz zdrowia :)
powodzenia! i dawaj znac jak tam rosnie Twoja fasolka ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”