Cześć wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć wszystkim

Post autor: magma »

Witaj Anita. Fajnie, że w końcu zdecydowałaś się napisać... :)
Opowiesz nam swoją historię?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć wszystkim

Post autor: vwd »

Witam Cie serdecznie wsrod nas :) Po tym co opowiedzialas chcialabym Cie przytulic do siebie i powiedziec: Wszystko bedzie dobrze! :) I pamietaj: To co najpiekniejsze rodzi sie w bolu.
Bedzie dobrze!!! Wspomnisz moje slowa i nastapi to szybciej niz myslisz :)
Fajnie, ze sie odezwalas ;) Badz dzielna! Teraz pojdzie z gorki :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Witaj Anita - troche przeszlas ale zaczyna byc swiatelko w tunelu w tym dobrym kierunku bo przeszlas laparoskopie i konczysz juz teraz leczenie Visanne wiec bedziesz mogla zaczac starania o malenstwo. Bede trzymac kciuki zeby sie wszystko udalo i zebyscie mogli sie cieszyc ze swego malutkiego cudu i szczescia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć wszystkim

Post autor: magma »

Anita, mogę podsumować Twoją historię tak: najgorsze już za Tobą...teraz będzie już tylko lepiej...i tego się trzymaj ;)

Najbardziej wkurza mnie, że każda niemal z naszych historii pokazuje jakich mamy konowałów za lekarzy...to oburzające!!! Na szczęście finalnie trafiłaś na kogoś godnego nazywania go lekarzem..Zaskoczyło mnie,że nie tylko w Polsce sytuacja tak fatalnie wygląda...angielscy lekarze też się nie popisali...

Trzymaj się Anita i poczytaj np historię Patrycji89, która niedawno urodziła bliźniaki... ;) Marzenia się spełniają...
powodzenia w staraniach o Dzidzię!!!!! ;)
Uda się.
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Cześć wszystkim

Post autor: kawa1981 »

Witaj wśród nas :)

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ja teraz też jestem po leczeniu hormonami (Qlaira - 3 miesiące). Odstawiłam je bo również staramy się o dziecko :) A powiedz mi kochana jak się czujesz po hormonach które teraz bierzesz?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Aiko sa rozni lekarze w Anglii ale ja moge powiedziec ze jak na razie jestem pod dobra opieka ale u mnie to juz inna historia. Na Twoim miejscu poszlabym jeszcze raz i poprosila GP o skierowanie na usg skoro nie rozumial opisu Twojego wyniku usg z Polski w jezyku angielskim.
Ja dzieki temu ze moj gin w Polsce widzac ze cos sie ze mna dzieje podczas usg powiedzial ze mam zrobic usg za 3 miesiace wiec po powrocie do Anglii powiedzialam swojemu GP ze bylam u gina w Polsce gdzie mialam zrobione usg i ponowne mam wykonac za 3 miesiace bo cos jest nie tak - ten bez zadnego ale dal mi skierowanie na usg do szpitala w Anglii a stamtad dostalam skierowanie do gina pomimo ze i tak bylam pod opieka gina ale wtedy przynajmniej szybciej go zobaczylam - wszystko potoczylo sie juz szybciej pozniej jak bylo wiadomo ze jest cos nie tak.
Powodzenia i nie dawaj sie sluzbie zdrowia w Anglii - jezeli oni chca bys wyszla to wroc z powrotem za kilka dni to zobacza ze nie odpuszczasz tego i ze za wszelka cene chcesz wiedziec co sie dzieje.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Cześć wszystkim

Post autor: hercik17 »

Witam.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.I tak jak koleżanka napisała-marzenia się spełniają tylko trzeba walczyć i nie poddawać się czego ci z całego serca życzę.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Aika badz dobrej mysli i mam nadzieje ze wkrotce wszystko sie unormuje - zeby tylko bole Ci nie dokuczaly to byloby naprawde wspaniale, wiec zycze aby bole zelzaly i zebys nie cierpiala.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć wszystkim

Post autor: vwd »

Hej :)
aika pisze:Od tygodnia codziennie pobolewa mnie brzuch tak jak na miesiaczke ale ta nieprzychodzi
@ przyjdzie wreszcie i te pobolewania ustapia :) daj znac, gdy to nastapi :)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć wszystkim

Post autor: magma »

Pozdrawiam z deszczowej, zimnej, wietrznej, ale bardzo jesiennie kolorowej Polski!!! ;)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Araja79 »

Witam Cię Anetko :) Nie miałyśmy jeszcze okazji się poznać...:)
Ale nawet w tym momencie chciałabym Cię powitać na forum... Poczytałam co piszesz i zaczęłam się zastanawiać...hmmm... widzę, że każdy lekarz co innego mówi.Najgorsze jest to, że żaden nie ma 100% racji, każdy się czasem myli... Przede mną jeszcze 8 tabletek visanne i zacznę oczekiwanie na miesiączkę... Mój gin powiedział że mogę poczekać ze 2-3 miesiące zanim wystąpi... Tu na forum w dziale o @ po visanne przeczytałam że dziewczyny oczekują od 3 tygodni do 6 miesięcy... Więc poradzę Ci, żebyś się nie łudziła i nie martwiła tym że po 6 tygodniach nadal nie masz @ :) Nie jest to jeszcze powód do zmartwień. Ja teraz to wiem, ale jakbym nie poczytała, to napewno martwiłabym się, że coś jest nie tak skoro jeszcze nie dostałam a lekarz mówił że będzie...:)
Pozdrawiam Cię serdecznie i przyłączam się do oczekiwania :)
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Cześć wszystkim

Post autor: ewooncia1 »

Witam Was dziewczyny ponownie po krotkiej przerwie. Mam nadziej, ze u Was wszystko OK.
Jakies 4,5 tyg wzielam ostatnia tabletke Visanne i od tego czasu oczekuje na miesiaczke, ale jak na razie sie nie pojawia. Od tygodnia codziennie pobolewa mnie brzuch tak jak na miesiaczke ale ta nieprzychodzi :? Czasem jest to lekki bol, a czasem bardziej boli tak, ze musze brac no-spe i przeciwbolowe.
Z tego co mi lekarz mowil to powinna sie pojawic miedzy 2- 6 tyg od odstawienia. No coz, nie pozostaje nic innego niz czekac.
Ja też się nie mogłam doczekać i też miałam bóle takie jakby na miesiączkę, a potem ustały a krwawienia nie było, ale w końcu się pojawiło, więc nie martw się :) Też się staram o dziecko, odliczam teraz czas na owulacje hehe, na razie minęły dwie owulacje :lol: Organizm się musi uspokoić, ustawić się od nowa, trochę to trwa, ale u mnie dwa ostatnie cykle to jak w zegarku 28 dni i krwawienie 4, więc książkowo. Też używam testów owulacyjnych, dobra rzecz. Mój chłopak jest w lekkim szoku, bo libido mi skoczyło z zerowego na dość wysoki poziom, podczas brania Visanne o seksie nawet nie myślałam :D Niektóre zdrowe pary starają się rok lub dwa, więc cierpliwości (ok, to piszę też dla siebie, bo już zmarnowałam z 6 testów ciążowych) - będzie dobrze :) Ja daję sobie czas 6 owulacji i jeśli się nie uda, to idę do lekarza, będziemy się zastanawiać dalej co z tym fantem zrobić. Pozdrawiam!
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Cześć wszystkim

Post autor: ewooncia1 »

Aha no i jemy kwas foliowy, ja właśnie łykam swoją tableteczkę :D
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Araja79 »

Anetko zerkini i poczytaj
http://forum.endoendo.pl/viewtopic.php? ... cd1fab60ec

Ja też otrzymałam od lekarza dość niejasne informacje niestety... Dziewczyny tu sprowadziły mnie na ziemię... :lol: Ja myślałam jeszcze inaczej niż Ty, byłam pewna że od razu po odstawieniu visanne (tak jak po anty )dostanę miesiączkę... A tu lipa... Na szczęście każda z nas inaczej to przechodzi i u każdej występuje w innym momencie... Teraz już jestetm uspokojona bo wiem niej więcej w jakim czasie może wystąpić. Gdybym nie poczytała byłabym pewna że dostanę po 3 miesiącach i w momencie gdyby pojawiła się szybciej byłabym spanikowana (bo przecież lekarz powiedział...) myślałabym, że coś jest nie tak.I tak samo byłoby gdybym nie dostała po tych 3 m-cach... Na szczęście już jestem spokojniejsza... Mój lekarz powiedział mi jeszcze, że jest taka możliwość, że zajdę w ciąże zanim jeszcze dostanę tą pierwszą @... Już sama nie wiem w co wierzyć...
Ewooncia muszę przyznać, że i mnie pocieszyłaś z tym skokiem libido, bo czasem się przez to załamuję i zastanawiam, czy mąż nie pójdzie "na bok", ponieważ teraz jest nieraz tak, że nawet jak mnie dotyka, to zaczyna mnie drażnić... A tak być nie powinno... Przyznam, że kilka razy się zmusiłam do współżycia (gdzie nigdy nie miałam z tym problemu, zawsze było to dla mnie ogromną przyjemnością i czasem mąż miał dość :oops: :oops: ) no i zaczeło mnie to męczyć...Chcę prowadzić normalne życie małżeńskie...
A za Was trzymam kciuki dziewczyny :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Powodzenia Aiko :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Cześć wszystkim

Post autor: ewooncia1 »

No i widzisz, pewnie nigdy tak nie wyczekiwałaś miesiączki, co? :lol: To teraz "pracowite" nocki hehe :wink:
Z libido to podczas brania Visanne czy w ogóle hormonów jest tragedia u mnie, a widzę że nie tylko u mnie. Ciekawe czy kiedyś wynajdą lek na endo lub jakąś nową antykoncepcję które nie będą zmniejszać ochoty na seks do zera... Oby :D
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Araja79 »

To jest jakaś tragedia z tą ochotą... Raczej nie będzie nic wymyślonego, bo żeby było libido potrzebujemy chormonów, żeby choroba się nie rozwijała wstrzymujemy wytwarzanie ich i kółeczko się zamyka...:P :(
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć wszystkim

Post autor: domowniczka »

no, to ja z innej beczki: Co Cie najbardziej denerwuje? 8)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć wszystkim

Post autor: vwd »

aika pisze:- ludzie którzy wiecznie narzekają
wlasnie tego sie obawialam ;) Ludzie nie lubia takich, kt. narzekaja :) Wniosek dla mnie: mniej narzekac (ostatnio przychodzi mi to z trudem)
Aika, a co tam u Ciebie? Jak minal poczatek tygodnia? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”