Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: EveLondon »

Ojoj to sie u ciebie porobilo :( sporo tych podejrzen ale w tym wszystkim zlym wspaniale ze masz tak konkretnego zdecydowanego i zainteresowanego sprawa lekarza i masz plan dzialania, wiesz czego sie spodziewac i na co sie szykowac a mysle ze to w naszych przypadkach bardzo wazne :) trzymam mocno kciuki by badanie nie bolalo i wszystko szybko sie wyjasnilo i bylo magiczne cyk :D pozdrawiam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: hercik17 »

No fajnie że lekarz zabrał się za wszystko od razu.Szkoda,że takich lekarzy jest niewielu.Mam nadzieję,że wszystko się dobrze zakończy :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Dzięki dziewczyny :)
A zapomniałam dodać, że endo jak narazie nie daje o sobie znać :D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: vwd »

optymistka82 pisze:W ogóle, to podejrzenie tych bakterii wynikło z tego, że trochę słaby wyniki nasienia wyszedł mojemu, a może to być objaw bakterii. Dlatego ja się poddaje badaniu, bo jeśli będę miała bakterię, to mój też, a u mężczyzn te badanie jest bolesne.
i niech mi ktos powie, ze nieplodnosc to sprawa tylko kobiety! :x a z drugiej strony... jak my tym facetom ulatwiamy ;)
optymistka82 pisze: endo jak narazie nie daje o sobie znać
i to jest to co chcialysmy uslyszec! Super! :D
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: agachod1 »

Konkretny plan dzialania i to mi sie podoba. Wiec glowa do gory i do dziela. Bedzie dobrze. Calusy. :D
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Hejka
Ten miesiąc bez stymulacji clo, a pęcherzyki po dzisiejszej wizycie cud, miód, orzeszki :D Same porosły :D Na wszelki wypadek, żeby się nie zmarnowały jadę jutro na wycieczkę do Czech po pregnyl :)i od razu na zastrzyk w drodze powrotnej, bo dzisiaj 14 dc. Trzymać tam kciuki, to już drugie podejście z pregnylem. A tak w ogóle, to we wtorek byłam na tym badaniu na te wirusy - masakra, prawie zemdlałam na fotelu ;) nawet doktor mi herbatki nalał :)) hihi. Za 2 tygodnie wyniki, mam nadzieję, że ujemne. Pozdrawiam cieplutko
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: agachod1 »

optymistka82 pisze: A tak w ogóle, to we wtorek byłam na tym badaniu na te wirusy - masakra, prawie zemdlałam na fotelu
Ojej, mam nadzieje, ze nie bylo tak zle. Troche sie przestraszylam. Ale dobrze, ze juz masz to za soba. Miejmy nadzieje, ze faktycznie nic nie bedzie. Caluje i zycze milego weekendu. :D
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Same pobranie materiału można porównać 10 x cytologia, tylko, że wymaz głębszy i potem krwawienie :/ No ale czego się nie robi, dla naszych przyszłych dzieciątek :D Jutro znowu do Czech, bo dzisiaj niestety w żadnej aptece go nie było, ale udało się zamówić na jutro. Z powrotem tylko na zastrzyk do szpitala i znowu odliczanie...
Również miłego weekendu :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: gosiak76 »

Optymistko dobrze ze badanie na wiusy juz za Toba - trzymam kciuki za ujemne wyniki i za pozytywne dzialanko :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: agachod1 »

A wiec trzymanie kciukow aktywowane. Oby sie udalo. :D Wynik ujemny mile widziany. Calusy. :D
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: svergie »

Ja tez dolaczam do trzymajacych kciuki. Trzymam bardzo, bardzo mocno :) POWODZENIA!
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: agachod1 »

Optymistko, i co? Wyszlo cos w wynikach?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: gosiak76 »

Optymistko co slychac u Ciebie i jak dlugo chcesz bysmy trzymaly kciuki ? Mam nadzieje ze badania wyszly negatywnie pod wzgledem bakterii.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Dziewczyny, trzeba trzymać dalej, dzisiaj 23 dc, pewnie w tym miesiącu będzie trwał z jakieś 32 dni na pewno, bo jak byłam w 16 dc na zastrzyku, to jeszcze nie pękły. A co do wyników badań, to 2 tygodnie się na to czeka, ale powiedziałam sobie, że pójdę do lekarza dopiero jak dostanę @ no chyba, że nie dostanę :P i wtedy odbiorę wyniki, bo u niego za każde dotknięcie klamki setka. W samym lipcu byłam u niego 4 razy + badanie 470 zł, nie wspomnę o lekach 130 koron :/ więc teraz sobie wizytę podaruję. Jak sobie pomyślę, o kosztach to źle mi się robi, ale mam nadzieję, że będą tego rezultaty. Nawet plany na wakacje poszły w odstawkę, w związku z leczeniem, eh, no ale nie narzekajmy już. Piękna dzisiaj pogoda była, właśnie wróciłam z działeczki - nie ma jak lech shandy :)))
Mam głupie pytanie, aż mi wstyd - jeśli owulację mam w 16 dc, to @ powinnam dostać w 32? I tak jeśli jest w 15 dc, to @ w 30? Bo mi się już w głowie od tego wszystkiego miesza ;)
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Dzisiaj 25 dc, a ja dostałam @ - mam straszne szoki, bo zawsze miałam bardzo długie cykle - nawet do 38 dni, nigdy mi się coś takiego nie przydarzyło i nie wiem, czym to może być spowodowane. Mam dzisiaj wizytę u gin, zobaczymy co powie. Może przez utrogestan? Nie wiem sama co o tym myśleć...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: gosiak76 »

Dopytaj sie o to lekarza podczas wizyty i czekamy na wiesci od Ciebie jak bedziesz juz po wizycie. Mam tylko nadzieje ze nic sie nie dzieje gdyz po zabiegach cykle moga sie troszke skrocic a pozniej sie wyregulowac.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: agachod1 »

I ja czekam na wiesci co u ciebie. Daj znac jak przebiegla wizyta. Calusy.
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

:(( bakteria mysoplasma homnis + jakby tego było mało ureaplasma :( Jestem na 2 -tygodniowej kuracji antybiotykami i mam mieć ponowne badanie, tragedia. Jak nie urok, to...grr Mam nadzieję, że kuracja 2 tygodniowa wystarczy
Miłego weekendu
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: gosiak76 »

Trzymam kciuki za udana kuracje i mam nadzieje ze antybiotyki rozgonia te bakterie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: EveLondon »

Ja rowniez trzymam kciuki by kuracja pomogla i to jak najszybciej:*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: svergie »

Trzymam mocno kciuki za Ciebie aby antybiotyk pomogl!
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: patrycja89 »

Cześć kochana:-)
Jeśli mnie matematyką nie myli to dzis mija tydzień twojej kuracji przeciwko tej bakterii. Czy są jakieś efekty? Jak sie czujesz? Mam nadzieje ze antybiotyki działają i ze po zakończonej kuracji nie będzie śladu po bakterii. Miłego weekendu Ci życzę:-)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Dziewczyny dzięki za ciepłe słowa :) Patuś, kurację zakończyłam bodajże w środę, a we wtorek mam wizytę u gin i pewnie będzie mi ponawiał badanie. Mam nadzieję, że zapłacę mniej, bo wcześniej miałam badanie na 4 bakterie, a tylko dwie się potwierdziły, więc chyba powinnam mieć tylko na nie, grr. Nie wiadomo co lekarz wymyśli, a są one kosztowne, bo kosztują 400 zł x 2, bo mój mąż też je musi mieć zrobione, bo również był na kuracji antybiotykowej razem ze mną. Te bakterie nie dawały żadnych oznak, czyli wszystko przebiegało bezobjawowo, bo też tak czasami bywa, więc cały czas czuję się dobrze. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że po bakterii nie będzie żadnego śladu, szkoda tylko, że tak długo się czeka na wyniki, bo ok. 2 tygodni, a prawie wtedy na urlopie z mężem będziemy w tym pierwszym tygodniu, więc nic nie podziałamy :/ Jak będzie ok, to idę na drożność :) Oj chciałabym żeby to się już wszystko skończyło.
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę :*
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: gosiak76 »

Kciuki zacisniete aby spelnily sie Twe oczekiwania co do bakterii i dalszego dzialania pod wzgledem innych badan abys mogla zaczac dzialac na maxa o upragnione szczescie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: agachod1 »

optymistka82 pisze:Oj chciałabym żeby to się już wszystko skończyło.
Cierpliwosci. Na pewno wszyskto sie ulozy, tylko potrzeba na to troszke czasu. Buziaki.
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: svergie »

Bedzie dobrze, nadal trzymam kciuki i zycze udanego wypoczynku :)
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Prawie po 3 miesięcznej kuracji antybiotykami, okazało się, że pozbyliśmy się tego cholerstwa, przynajmniej taką mam nadzieję. 30 października odebrałam wyniki i były ujemne. Nie pytajcie co przeżywaliśmy z mężem przez ten okres. Wymioty, potworne samopoczucie i bolesne kosztowne badania. Teraz czekam na @ na dniach mam dostać, a od razu po na drożność jajowodów i zaczynamy się starać, po 3 miesięcznej przerwie, bo bez gumki nie mogliśmy się kochać. Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: gosiak76 »

Kciuki masz zapewnione - powodzenia :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: magma »

Zaciskam kciuki i nie puszczam.Powodzenia ....i nie dziękuj!!! ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”