Bóle wątroby

Przytyłaś? Schudłaś? Jak sobie z tym radzisz? Stałaś się wybuchowa? A może zaobserwowałaś inne zmiany? Napisz jakie!
orchidea
Udzielający się
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2012, 19:22

Bóle wątroby

Postautor: orchidea » sobota, 3 marca 2012, 19:58

Stosuje Visanne od 16 lutego, najpierw odczuwałam bóle żołądka, dzisiaj dokucza mi dodatkowo wątroba.. czy któraś z Was miała taki efekt uboczny? czy powinnam się martwić ?

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator
Posty: 7373
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Bóle wątroby

Postautor: gosiak76 » niedziela, 4 marca 2012, 10:36

Skontaktuj sie z lekarzem i powiedz o swoich dolegiwosciach. Byc moze skieruje Cie na testy krwi zwiazane z watroba zeby sprawdzic czy wszystko jest w porzadku.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz

agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Bóle wątroby

Postautor: agachod1 » wtorek, 8 maja 2012, 20:23

Watroba to juz nie zarty. Lepiej to sprawdzic tak dla swietego spokoju. :D

vwd
Moderator
Moderator
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Bóle wątroby

Postautor: vwd » środa, 9 maja 2012, 10:23

i jak obecnie Twoje dolegliwosci? ustapily?


Wróć do „Efekty uboczne stosowania leków - jak z tym walczyć?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość