endometrioza- pochwa i jelito

Co zrobić, gdy dowiesz się, że masz endometriozę. Jak z tym żyć - porady i wskazówki.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: endometrioza- pochwa i jelito

Post autor: gosiak76 »

Malgosiu ciesze sie ze w koncu sie odezwalas - brakowalo nam Ciebie. Nawet widze ze masz dobre wiadomosci od lekarza - to najwazniejsze i jeszcze jedno bardzo wazne to to ze lekarz pozwolil Tobie starac sie o maluszka. Mam nadzieje ze endo odpuscilo sobie a Ty bedziesz mogla cieszyc sie kazda obecna chwila bez bolu i w dobrym nastroju.
Mam nadzieje ze kolejny miesiac nie bedzie juz sie wiazal z urwaniem glowy - ze wszystko juz teraz bedzie sie ukladac normalnie a nie na wariackich papierach.
Pozdrawiam goraco ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: endometrioza- pochwa i jelito

Post autor: ewooncia1 »

A propos jelita... Niezbyt wdzięczny temat, ale chyba istotny jeśli ktoś ma endo w okolicach jelit... Czy to normalne przy endo że się ma biegunki na zmianę z zatwardzeniem, nawet tego samego dnia? Dla mnie to dość dziwaczne ale tak właśnie mam. Biegunkę mam praktycznie od miesiąca codziennie, teraz od kilku dni polepsza się, mam nadzieję że to Visanne działa...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: endometrioza- pochwa i jelito

Post autor: vwd »

ewooncia1 pisze:Czy to normalne przy endo że się ma biegunki na zmianę z zatwardzeniem...
endo plata nam przerozne figle ;)
Małgorzata00 pisze: Nie odzywałam sie całe tygodnie...
no, wlasnie! Jak zaczal sie nowy rok???
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: endometrioza- pochwa i jelito

Post autor: gosiak76 »

Witaj Malgosiu i prosze napisz co u Ciebie sie dzieje w obecnej chwili. Czekamy na Ciebie !! :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mam endometriozę i co dalej?”